Kindle Forum banner

Proeflezen & copy-editing - nu te boeken voor mei

97K views 437 replies 44 participants last post by  alexabooks  
#1 · (Edited)
#2 ·
Groeten, alexabooks!

U bent van harte welkom om uw bedrijf en website hier in het Writers' Cafe te promoten!

Nu u een officieel draadje heeft, kunt u uw vermelding toevoegen aan onze Yellow Pages, die u hier vindt: http://www.kboards.com/yp/. De vermelding is gratis voor KB-leden en is volledig self-service; u kunt uw vermelding toevoegen en bewerken vanaf de pagina. Meer informatie over onze Yellow Pages-vermelding vindt u hier.

In uw draadje hier vragen we om dezelfde basisregels te volgen als voor auteurs in de Book Bazaar: u mag dit ene draadje over uw service hebben en hierin posten in plaats van elke keer een nieuw draadje te starten. Nieuwe draadjes over de service worden verwijderd. Zet dit draadje in uw bladwijzers zodat u het terug kunt vinden wanneer u wilt posten. U mag niet binnen zeven dagen achter elkaar berichten plaatsen in het draadje. Als iemand reageert (zoals ik met dit bericht doe), mag u hem antwoorden, maar anders moet u zeven dagen wachten. Houd er ten slotte rekening mee dat zeer korte berichten of berichten van één of twee woorden zonder zinvolle informatie worden afgeraden en naar goeddunken van de moderators kunnen worden verwijderd.

Merk op dat leden toegestaan zijn om civiele en eerlijke feedback over uw service te geven aan dit draadje. Deze feedback kan zowel kritiek als lof bevatten. U mag op een civiele manier reageren. Leden kunnen ook vragen stellen - bijvoorbeeld over hoe de service werkt, of wat ze voor hun geld krijgen, of of uw service voldoet aan de servicevoorwaarden van Amazon.

Geschillen tussen u en klanten moeten buiten de site worden afgehandeld.

Bedankt,
Becca
KBoards Moderator

(Merk op dat deze welkomstboodschap geen goedkeuring of screening van een service door KBoards inhoudt. Leden dienen de nodige zorgvuldigheid te betrachten bij het overwegen van het gebruik van een service.)
 
  • Like
Reactions: FidelitBoss
#4 ·
#12 ·
cdtooch said:
Ik beveel Alexa's proefleesservices ten zeerste aan. Ze is professioneel, snel en hoffelijk en bovendien redelijk geprijsd. Mijn ervaring met haar was geweldig. Ik ben van plan om met haar samen te werken aan alle toekomstige projecten.
Vergeten om hierop te antwoorden. Het was een genoegen om je boeken te lezen, en ik ben blij dat ik kon helpen :)
Ik kijk uit naar boek 5!

Nu boeken voor februari, maar ik kan er nog een boek in januari in proppen, als iemand me nodig heeft http://alexabooks.wixsite.com/authors
 
#15 ·
BELANGRIJKE UPDATE

Ik weet dat er veel auteurs zijn die de betaalde diensten die ze nodig hebben niet kunnen betalen, en ik weet hoe vervelend dat is. Omdat ik nu meer vrije tijd heb, heb ik een idee bedacht dat alle auteurs de kans geeft om hun boek te laten proeflezen voor slechts $50, ongeacht het aantal woorden.

Eén keer per maand zal ik in deze thread een speciale aanbieding plaatsen. Op deze dag kun je je boek via mijn website indienen, en de eerste 3 auteurs krijgen 50% korting. Eén auteur kan slechts één boek indienen, en als je wilt dat ik een ander boek proeflees, kun je het later indienen tegen de normale prijs, of wachten op een andere speciale aanbieding. Op deze manier kun je al je boeken laten proeflezen voor slechts $50, zolang je elke maand bij de eerste drie auteurs bent die me een e-mail sturen tijdens de speciale aanbieding.

Er zijn drie voorwaarden:
- het boek moet af zijn (je moet klaar zijn om me het boek meteen te sturen)
- het moet klaar zijn om te worden proefgelezen. Ik accepteer geen boeken die eruitzien als een eerste concept (typ- en spelfouten overal op de pagina).
- Horror en Steamy Romance zijn oké; overmatig geweld en porno worden niet geaccepteerd.

Wat ik je zal helpen elimineren:
- grammaticale fouten
- typfouten
- spelfouten
- herhaalde of gemiste woorden
- POV-, leeftijd-, naam-inconsistenties
- plotgaten
- verwarrende tekst, etc.

Als je geĂŻnteresseerd bent, scroll dan omhoog en gebruik de knop Melden.
Je ontvangt een e-mailmelding wanneer ik een speciale aanbieding plaats. (Er zullen niet al te veel berichten zijn, dus maak je geen zorgen over spam.)
 
#16 ·
Bedankt, Alexa!

Ik heb twee projecten in de pijplijn. Uw tarieven lijken mij zeer redelijk, dus ik zal zeker later indienen. Eén is een maandelijkse serie, waarvan de eerste boog 12 afleveringen (1 jaar) beslaat en die ik schat op ongeveer 55k, afgerond in april. De andere is een roman die ik rond juni afmaak, en ik schat 75k.

Uw site is gebookmarkt.
 
#17 ·
alexabooks said:
BELANGRIJKE UPDATE

Ik weet dat er veel auteurs zijn die zich de betaalde diensten die ze nodig hebben niet kunnen veroorloven, en ik weet hoe vervelend dat is. Omdat ik nu meer vrije tijd heb, heb ik een idee bedacht dat alle auteurs de kans geeft om hun boek te laten proeflezen voor slechts $50, ongeacht het aantal woorden.

Eén keer per maand zal ik in deze thread een speciale aanbieding plaatsen. Op deze dag kun je je boek via mijn website indienen, en de eerste 3 auteurs krijgen 50% korting. Eén auteur kan slechts één boek indienen, en als je wilt dat ik een ander boek proeflees, kun je het later indienen tegen de normale prijs, of wachten op een andere speciale aanbieding. Je kunt al je boeken op deze manier voor slechts $50 laten proeflezen, zolang je elke maand bij de eerste drie auteurs bent die me een e-mail sturen tijdens de speciale aanbieding.

Er zijn drie voorwaarden:
- het boek moet af zijn (je moet klaar zijn om me het boek meteen te sturen)
- het moet klaar zijn om te worden proefgelezen. Ik accepteer geen boeken die eruitzien als een eerste concept (overal op de pagina typefouten).
- Horror en Steamy Romance zijn oké; overmatig geweld en porno worden niet geaccepteerd.

Wat ik je zal helpen elimineren:
- grammaticale fouten
- typografische fouten
- spelfouten
- herhalende of gemiste woorden
- POV-, leeftijd-, naam-inconsistenties
- plotgaten
- verwarrende tekst, etc.

Als je geĂŻnteresseerd bent, scroll dan omhoog en gebruik de knop Melden.
Je ontvangt een e-mailmelding wanneer ik een speciale aanbieding plaats. (Er zullen niet al te veel berichten zijn, dus maak je geen zorgen over spam.)
Ik heb een huidig project (fantasy) waar ik momenteel de zware bewerking voor doe voor een meer gepolijste Draft 2. Zou je bereid zijn om een project van of iets meer dan 200k woorden aan te pakken?
 
#19 ·
storyhobbit said:
Bedankt, Alexa!

Ik heb twee projecten in de pijplijn. Uw tarieven lijken zeer redelijk, dus ik zal later zeker indienen. Eén is een maandelijkse serie, waarvan de eerste boog 12 afleveringen (1 jaar) beslaat en die ik schat op ongeveer 55k, afgerond in april. De andere is een roman die ik rond juni afmaak, en ik schat 75k.

Uw site is gebookmarkt.
Hoi!
Dat is geweldig! Zelfs als u niet wacht op de speciale aanbieding, krijgt u 25% korting op het eerste boek. Zorg ervoor dat u van tevoren indient, vooral in de zomer :)

Alexa
 
#20 ·
Steven Kelliher said:
Ik heb een huidig project (fantasie) waar ik momenteel de zware bewerking voor doe voor een meer gepolijste Draft 2. Zou u bereid zijn om een project van of iets meer dan 200k woorden aan te nemen?
Hoi Steven!
Ik zou een uitzondering kunnen maken, gezien hoe geweldig je eerste boek eruit ziet, maar alleen tegen de normale prijs. Het zou $200 zijn, zelfs met de 'nieuwe auteur' korting. Enorme boeken als deze kosten veel tijd, dus ik zal 3 of 4 auteurs moeten verplaatsen om er tijd voor te vinden :)
Maar als je nog steeds geĂŻnteresseerd bent, dien het dan in via mijn website zodra je er klaar voor bent.

Alexa
 
#22 ·
alexabooks said:
Hoi Steven!
Ik zou een uitzondering kunnen maken, gezien hoe geweldig je eerste boek eruitziet, maar alleen tegen de normale prijs. Het zou $200 zijn, zelfs met de 'nieuwe auteur'-korting. Grote boeken zoals deze kosten veel tijd, dus ik zal 3 of 4 auteurs moeten verplaatsen om er tijd voor te vinden :)
Maar als je nog steeds geĂŻnteresseerd bent, dien het dan in via mijn website zodra je klaar bent.

Alexa
Uitstekend. Ik neem snel contact met je op via je site. Ben nog bezig met het samenstellen van een werkversie. Waarschijnlijk nog een week of twee.
 
#26 ·
Voor iedereen die op de speciale aanbieding heeft gewacht, hier is hij dan! Dien vandaag nog uw boek in voor proeflezen en betaal slechts $50, ongeacht de grootte.

Bekijk deze post voor meer details en ga naar mijn website om uw boek in te dienen.

Let op: de speciale aanbieding geldt voor wanneer ik wat vrije tijd heb tussen reguliere bestellingen door, dus ik kan u alleen een geschatte tijdsspanne geven (ongeveer 7 dagen). U zult mij het boek en de betaling toch meteen moeten toesturen, zodat ik het kan beginnen lezen zodra ik de kans krijg. Al de rest blijft hetzelfde, en ik zal mijn best doen om u te helpen elke fout in uw manuscript te vinden.

Succes! ;)